Vítejte na webových stránkých chovatelské stanice bílých švýcarských ovčáků!

OF AIWAK'S PARADISE

 

Bílý švýcarský ovčák   ::   Berger Blanc Suiss   ::   White Swiss Shepherd Dog

Oficiální zkratka: ACO, číslo standardu: 347, skupina FCI: I

 

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje vic než sebe.
- JOSH BILLINGS -

 

 

Chtěla bych Vám na těchto stránkách představit naši rodinnou chovatelskou stanici a plemeno BÍLÉHO ŠVÝCARSKÉHO OVČÁKA. Doufáme, že zde najdete vše co potřebujete vědět o tomto psím plemeni, které nás uchvátilo jak vzhledem tak i svou úžasnou povahou.

 

Psi jsou naše spojení s rájem.
Nevědí, co je zlo nabo žárlivost, nebo nespokojenost.
Sedět se psem na stráni za nádherného odpoledne je jako být
zpět v ráji, kde nicnedělání nebyla nuda - byl to mír.
- MILAN KUNDERA -

 

 štěňata of Aiwak's paradise

 

V roce 1996 jsme si pořídili našeho prvního bílého ovčáka, a to psa jménem Aiwak z Ráje Sidy, který za svou dobu své výstavní kariéry získal řadu ocenění: Res. CAC, CAC, BOB...a také se stal otcem spousty krásných a zdravých štěňátek, která se mohou chlubit jak výstavními výsledky tak i úspěchy při konání zkoušek z výcviku. Bohužel nás Ajik ( jak jsme mu říkali ) opustil dne 27.12. 2008 do psího nebe a nikdy na tebe nezapomeneme.

Bílý švýcarský ovčák nás uchvátil svým vzhledem i povahou a proto jsme založili v roce 2009 oficiální chovatelskou stanici: of Aiwak´s paradise. Jsme malá rodinná chovatelská stanice, která se snaží chovat zdravé a povahově vyrovnané jedince pro rodinu i další sportovní aktivity.

Pro štěňátka hledáme ty nejlepší majitele, kteří se jim budou věnovat, poskytovat lásku, zdravotní péči a nebudou psychicky a fyzicky strádat. O aktuálních i plánovaných štěňatech se dozvíte v sekci NOVINKY a v sekci ŠTĚŇATA, kde se dozvíte JAK REZERVOVAT.

Žijeme v malebné obci Žermanice, která se nachází jižním směrem od města Havířova. Naše obec tvoří pomyslnou vstupní bránu do rekreační oblasti, která se rozkládá kolem vodní přehradní nádrže Žermanice. Velmi se nám tady líbí, protože je zde klid a krásná krajina s výhledem na nedaleké Beskydy. Není nic krásnějšího, než se toulat touto krásnou přírodou se svými psy.

 

 

Dále pak nabízíme službu: hlídání psů, výcvik a školku pro štěňátka, rekondiční masáže psů....

V případě vašich dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.