- NAŠE CHOVNÉ FENY -

 

 

- NAŠI PSI -

j avor klik

 

 

- NAŠI MLADÍ-

 

 

 

- VETERÁNI -

 

 

- VE VZPOMÍNKÁCH -

 

Arnie of Aiwak paradise

30.4.2020 - 24.8.2023

Bylo těžké nechat tě odejít, byla jsi prostě vyjímečná. I když na vždy zůstaneš v našich srdcích, bude nám chybět tvá přítomnost. Byla jsi prvním potomkem naši chovatelské stanice, skvělá parťačka na sportovní aktivity, úžasná máma svých štěňátek, a později i babička. NIKDY NEZAPOMENEME

 

Meggie Jane of Kim´s dream

16. 8. 2007 - 10. 1. 2018

Navždy zůstane v našich srdcích naše milovaná Meggie, ktera nás opustila do psího nebe jako nejstarší vůdce naši psí smečky. Budeme na tebe vzpomínat jako na temperamentního lovce, úžasnou aportérku a skvělou psí společnicí. Děkujeme ti za vše a nikdy na tebe nezapomeneme.

Meggie Jane of Kim's dream

 

Aiwak z Ráje Sidy

16. 7. 1996 - 27. 12. 2008

Ajik, jak jsme mu říkali, byl mým prvním psem plemene Bílého švýcarského ovčáka, které mě zprvu uchvátilo svým vzhledem a později i povahou. Ajik byl temperamentní pejsek milující všechna zvířata, které za svůj život potkal, ale s přirozeným odstupem k cizím lidem. Měl nádherný pigment i stavbu těla, což potvrdili i rozhodčí na výstavách (vždy výborný, res. CAC, CAC, BOB…) a i DKK 0/0. Po uchovnění se za svůj život stal otcem spousty krásných štěňátek a to mě utvrdilo v založení chovatelské stanice. Na počest Ajika nese název naši chovatelské stanice jeho jméno a místo jeho odpočinku. Nikdy nezapomeneme.

Aiwak z Ráje Sidy