Plán štěňátek léto 2024

oddelovac

Otec

Zahraniční krytí Francie

 

(HD A, ED 0, MDR1 N/N, DM N/N .... )

Matka

SAYA DU DOMAINE DES PERTINS

 

(HD A, ED 0, MDR1 N/N, DM N/N,....)

Fotogalerie     Rodokmen

   

Jak rezervovat štěňátko

Informace pro zájemce našich štěňátek:

V případě zájmu o rezervaci štěňátka z naší chovatelské stanice, prosím, napište nám pár řádků o sobě na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.:

 • Kde a v čem pejsek bude bydlet ( zahrada, dům, byt,...) ?
 • Jestli již máte nějaké domácí mazlíčky nebo zkušenosti se psy ?
 • K čemu si pejska pořizujete ( sport, výstavy, společník,...) ?
 • Jestli preferujete pejska nebo fenečku ?
 • Proč jste se rozhodli pro plemeno bílý švýcarský ovčák?

Od svých budoucích majitelů štěňátek očekáváme správné zacházení, zodpovědnost, lidskou společnost, kvalitní stravu i zdravotní péči a vzájemnou komunikaci o tom jak se štěňátko má. Pes je společenský tvor ( člen vaši domácnosti ) , který má své potřeby a je na jeho majiteli, aby mu vše dopřál.

 

 

 

Naši psi jsou součástí celé naši rodiny a odchov štěňátek je pro nás vždy velkou radostí, proto vždy vše předem plánujeme, abychom měli dostatek času se o štěňata postarat, byla správně socializována ke svému věku, vymazlená a měla dostatečnou výživu pro svůj správný vývoj. Štěňátka odchováváme uvnitř v domě i venku, jsou zvyklá na běžný ruch domácnosti, domácí spotřebiče, mají kontak s lidmi, dětmi i psy. Jsou zvyklá na jízdu autem a další venkovní ruch v návaznosti na roční období.

Štěňátka dostávají kvalitní granulované krmivo i maso a vynikajicí veterinární péči. Při odběru jsou štěňata řádně odčervená, očkovaná, načipovaná, zkontrolovaná zodpovědnou osobou, která provádí kontrolu vrhu určeného klubem bílého ovčáka.

Při odběru štěňátka dostanou informační brožuru plemene, všechny potřebné informace o výchově i výživě, základní výbavu pro štěňě včetně krmení na první dny doma. Další poradenský servis po celý život vašeho pejska je pro mě samozřejmostí. Při odběru dostanete informace k pojištění na úraz a nemoc od společnosti PetExpert ( https://petexpert.cz/ ). Jestli se pro pojištění rozhodnete a využijete 4. měsíců pojištění ZDARMA od chovatele je pouze na vašem rozhodnutí.

Odchovaná štěňátka budou mít předpoklady pro různé psí sporty, výstavy, ale především budou úžasní rodinní společníci. Štěňátko nesmí v novém domově psychicky ani fyzicky strádat.

Nabízíme novým majitelům pomoc při výchově a výcviku, hlídání psů a školku pro štěňata.

 

stenata bily svycarsky ovcak3

Součástí kupní ceny štěňátka je:
 • Mezinárodní oč.prukaz ( Pas ) štěňatka budou čipovaná.
 • Kupní smlouvu a informační materiály.
 • Krmení na které jsou zvyklé pro první dny doma.
 • Pojištění proti úrazu a nemoc ( je závislé na vás ) + 4 měsíce ZDARMA
 • Dárkový balíček - ( obojek, vodítko na první procházky, nějaká dobrota, hračka, miska .... )
 • Průkaz původu (obvykle přichází poštou do 3. měsíců )
 • Chovatelský a poradenský servis ( výživa, výchova, výcvik .... ) po dobu života psa/ feny

 

A než si mě pořídíte, prosím přečtěte si:
Psí desatero
 1. Můj život trvá 10-15let. Každé odloučení od tebe mi působí smutek. Pamatuj: ty jsis mě pořídil!
 2. Dej mi čas, abych pochopil, co ode mne chceš.
 3. Důvěřuj mi. Nikdy tě úmyslně nezklamu.
 4. Nehněvej se na mě dlouho a za trest mě nezavírej. Ty máš své přátele a zábavu, já mám jenom tebe!
 5. Povídej si se mnou, i když tvým slovům úplně nerozumím. Stačí mi, když slyším tvůj hlas. I když neumí mluvit, někdy mám pocit, že mi až moc dobře rozumí. A přece je to náš nejlepší přítel a přátelům se svěřujeme, povídáme jim zážitky z práce, ze školy… I oni to chtějí slyšet a cítit se pro nás důležití a potřební.
 6. Uvědom si, že když mě biješ, mohl bych tě hravě kousnout, ale já to neudělám.
 7. Jestli jsem někdy při práci špatný, dělám chyby nebo jsem líný, uvažuj, že mi třeba není dobře, nebo že jsem unavený. I pejsci mají své dny...
 8. Starej se o mne, jsem-li starý, i ty jednou zestárneš. Ubývá sil, ubývá úsměvů, přibývá bolestí a únavy. A my jsme tady od toho, abychom pomohli, abychom udělali všechno pro to, aby podzim života mohl náš pejsek prožít s pocitem důležitosti a s radostí.
 9. Buď v mých těžkých chvílích vždycky se mnou, s tebou je pro mne všechno lepší. Jsme ti jediní, koho pejsci mají, koho bezmezně milují…I nám se „líp“ trpí v něčí náruči. Mají tak krátký život a dokážou za tu chvilku rozdat tolik lásky, tolik sama sebe, že bychom je měli nosit na rukou…
 10. Až se můj čas naplní, nenech mě trpět. V případě nutnosti skonči mé trápení včas. Jen tě prosím – zůstaň v téhle chvíli se mnou.